WordPress Siteniz için AI Eklentileri

Çeşitli sektörlerdeki büyük uzmanlar, endüstrileri için yapay zekanın (AI) faydalarını benimsiyorlar. John McCarthy tarafından ‘akıllı makineler üretme bilimi ve mühendisliği’ olarak tanımlanan AI’nın birçok uygulaması hayatımızda yer alıyor.

Doğal dil işlemeden piyasa analizine ve veri madenciliğine kadar AI finansal, eğitimsel, tıbbi ve diğer birçok sektörde kullanılmaktadır. Bu alanlarda, büyük miktarda verinin işlenmesine ve anlaşılmasına ve bu yeni anlayıştan alınan kararlara yardımcı olmak için sıklıkla kullanılmakta.

AI’nın birçok uygulamasından faydalanabilecek sadece büyük işletmelerin tekelinde değil. Bu teknolojinin gelişimi sayesinde, bir WordPress sitesi sahipleri için bu teknolojiye erişmenin birçok yolu vardır. Bunu yapmak kitle oluşturmaya, ziyaretçilerle etkileşim kurmaya, akıllı fiyatlandırma sağlamaya ve hatta daha iyi virüs / kötü amaçlı yazılım koruması sunmaya yardımcı olur.

SEO için AI Uzmanlığı

Wordlift, web sitenizin içeriğini çeşitli akıllı yollarla optimize etmek için doğal dil işlemeyi kullanır. İlk olarak, SERP’lerdeki sıralamasını iyileştirmek için içeriği düzenler ve yazınızı düzenler. Ayrıca okuyuculara anlamlı bir bağlamda gerçekler ve veriler sağlar.

Bunun yanısıra Wordlift, okuyuculara metinden daha fazlasını veren etkili veri görselleştirmeleri, resimler ve bağlantılar sağlayarak içeriğinizi güzelleştirebilir. Okuyucular için kullanışlı öneriler, içeriği sitenizi keşfederek sitenizde daha uzun süre tutar. Tarama alışkanlıklarından toplanan bilgiler, içeriğin daha da yaygınlaştırılmasına ve para kazanılmasına yardımcı olur.

Yapay Zeka ile Sohbet Edin

Watson Conversation, IBM’in birçok AI hizmetinden biridir ve kullanıcıların AI teknolojisini WordPress sitelerine entegre etmesine izin verir. Bu eklenti, teknik olmayan kişilerin kolayca bir sohbet botu oluşturmasına ve konuşlandırmasına olanak tanır.

Sohbet botları, kullanıcıların sitede gezinmesine yardımcı olmak, alakalı yayınlar veya ilgi çekici sayfalar önermek, sık sorulan sorular için 7/24 canlı destek sağlamak ve hatta web’e göz atma davranışlarına göre belirli öğeleri kullanıcılara dostça bir şekilde önermek için oluşturulabilir. Yazılımın birçok kullanımı, WordPress siteleri için 7/24 müşteri desteği isteyen site sahipleri için mükemmeldir.

Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılımlardan Uzak Durun

Quttera Web Kötü Amaçlı Yazılım Tarayıcısı, WordPress sitenizi tarar ve korur ve kötü amaçlı yazılımlar, truva atları, arka kapılar, solucanlar, virüsler ve diğer birçok tehdit hakkında bilgi sağlar. Eklenti, web sitenizin Google veya diğer yetkililer tarafından kara listeye alınmış olması durumunda sizi uyarır ve düzeltici işlem yapabilmenizi sağlar. Bu AI teknolojisi parçasının akıllı yanı, yalnızca programcıların bulup savunmak için yazılım tanımladığı ve yazdığı tehditleri değil, belirlenen tehditlerden öğrenmesi ve kodun evrimlerini aramasıdır.

Quttera tarafından vaat edilen güvenlik, diğer WordPress site koruma programlarının çoğunun ötesindedir ve müşteri hizmet planları, eklentileri tarafından herhangi bir kötü amaçlı etkinlik tespit edildiğinde 7/24 destek ve sekiz saatlik ilk yanıt süresini içerir. Çok fazla veri işleyen web siteleri için, bu bir göz atmaya değer bir AI eklentisidir.

Özel İçerik İhtiyaçlarınız İçin Yapay Zeka Eğitimi

MyCurator, programı WordPress siteniz için ilginç, kullanışlı ve optimize edilmiş içerik bulup sunmak için eğitmenizi sağlar. Bu eklenti, blogcuların kitleleri için çok hızlı bir şekilde özelleştirilebilen makaleler bulmasını sağlamak için arka planda 24 saat çalışır.

Eklenti öğrenirken, Google uyarılarında veya RSS bildirimlerinde sunulan alakasız bilgileri kullanılabilir ve ilginç içerikten ayırır. Kullanımı kolay oylama sistemi, MyCurator’ın ilgi alanınızda neler olduğunu hızlı bir şekilde öğrenmesine yardımcı olmak için beğen ve beğenme düğmelerini kullanır. Eklenti ayrıca içeriği otomatik olarak ayarlayabilir ve siz uzaktayken web’de gezinebilir.

Akıllı Fiyatlandırma ve Yapay Zeka Destekli Coğrafi Hedefleme Kampanyaları

Bu, hem fiyatlandırma hem de coğrafi hedefleme için Darwin Pricing WooCommerce eklentilerini birleştiren en akıllı eklentilerden biridir. Bu eklenti, gerçek zamanlı pazar incelemelerini optimize edilmiş tekniklerle analiz ederek kullanıcıların akıllı fiyatlarla hedefleme kampanyaları yürütmesine olanak tanır. Optimize edilmiş, coğrafi hedefli tanıtımlar, ürün veya hizmetinizin mevcut olduğu tüm şehirlerde fiyatlandırmanızın rekabetçi olmasını sağlar.

Darwin Fiyatlandırma bileşeni, rakiplerinizin fiyatlandırma verilerini toplar. Daha sonra, yapay zeka algoritmasıyla, küresel marjlar üzerinde bir etkisi olmadan WooCommerce bileşeni aracılığıyla çeşitli şehirlere en iyi indirimi sunmak için bilgileri statik olarak analiz eder.

Bu AI eklentisi, satışları artırmanıza ve WordPress sitenize gelen trafiği artırmanıza yardımcı olur. Ayrıca, belirli ürünler için belirli şehirlere kuponlar ve indirimler sunabilir.