WordPress for iOS 12.6.1 Yayınlandı

WordPress for iOS 12.6.1 şimdi iTunes App Store’da mevcut. Kullanıcı Arayüzü ve istatistiklere güç veren arka uç yenilendi ve artık Jetpack Stats modülünde gördüklerinize daha çok benziyor. Yeni versiyonda tarih seçicileri var ve bireysel istatistikler daha fazla ayrıntı içeriyor.

12.6.1’de istatistikler önbelleğe alınıyor böylelikle yüklenmeleri daha hızlı olmakla kalmıyor, aynı zamanda çevrimdışı olarak da görüntülenebiliyor.

Bu sürüm ayrıca, yeni sekmelerdeki bağlantı açma ayarının her zaman kapalı olarak ayarlandığı bir sorunu düzelterek blok düzenleyiciyi de geliştiriyor. Kullanıcılar geçersiz içeriği bloklara yerleştirmeye çalıştığında, daha açıklayıcı bir hata mesajı veriyor.

Fotoğrafları diğer uygulamalardan WordPress’te paylaşanlar sınırsız sayıda fotoğraf paylaşabilir ve bir resim yüklenemezse hata mesajı daha ayrıntılı bilgiler içerir.

iOS için WordPress uygulaması üçüncü tarafların kütüphanelerini kullanır. Bu partilerin kim olduğunu görmek için, ekip uygulamada bir onay bölümü ekledi.