OpenJS World 2020 Konferansı Biletleri Ücretsiz Oldu.

Birçok teknoloji konferansı gibi, OpenJS World 2020 de 23-24 Haziran’da Austin’de yapılacak olan etkinlik için sanallaşmaya zorlandı.

Küresel konferans OpenJS Vakfı’na ev sahipliği yapan 32 projenin tümünü temsil edecek şekilde tasarlandı. Buna Node.js, webpack, jQuery, Mocha, ESLint, Lodash, Grunt ve diğer popüler projeler dahildir. Vakıf ayrıca bir inkübasyon süreci ile AMP ve Elektronu başlatmaktadır.

OpenJS World için, düzenli katılımcı bilet fiyatları 350$ ila 899$ arasında değişiyordu. Normalde, seyahat masrafları ve kaçırılan işler, işverenleri iş seyahatlerine sponsor olmayan bazı katılımcılar için bu maliyeti engelleyici hale gelebiliyordu. Etkinlik tamamen çevrimiçi olmaya başladığı için, katılmak isteyen herkes için biletler ücretsizdir.

OpenJS World, çeşitli birinci sınıf konuşmacılardan öğrenirken geliştiricilere JavaScript ve web ekosistemindeki diğer kullanıcılarla bağlantı kurma fırsatı verir. Program, JavaScript mimarileri ve kalıpları, uluslararasılaştırma, tanılama ve hata ayıklama, altyapı, IoT ve daha pek çok konuyu kapsar.

Site Footer