Jetpack 7.4 ile gelen özellikler

Jetpack 7.4, WhatsApp ile İçerik Paylaşma, Çalışma Saatleri Bloku ve Diğer Beceriler ile Geldi.

Jetpack 7.4 yeni bir İşletme Saatleri bloğu içeriyor. Bu blok, kullanıcıların açık veya kapalı olduklarını göstermek için ayarlayabilecekleri bir alan içermekte. Bununla beraber restoranların kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde ne zaman açık olduklarını gösterebilmeleri için ek zamanlar eklemenin bir yolu da var.

Slayt gösterisi, Carousel ve Döşenmiş Galeriler blokları, mobil cihazlardaki görünüm ve performanslarını artırmak için geliştirmeler aldı. Carousel bloğu artık temalar ile daha uyumlu olarak çalışmakta.

WhatsApp şimdi Jetpack Sharing modülüne dahil edilmiştir. Kullanıcılar Jetpack> Ayarlar> Paylaşma> Paylaşımı yapılandır adımından etkinleştirebilirler. Düğme, tek başına uygulama ve web arayüzü aracılığıyla içerik paylaşımını destekler.

Jetpack 7.4 ayrıca, yinelenen Ödemeler bloğunda, düğme listesinde yenileme sıklığının görüntüsünün iyileştirilmesi ve mobil cihazlarda ödeme yönteminin görünümünü iyileştirme gibi bazı geliştirmelerde bulunur. Bu sürüm ayrıca kullanıcıların düğmeye erişmek için WordPress.com’da Premium veya Professional planlarında olmasını gerektirir.