iThemes, Kadence WP’yi Satın Aldı

iThemes, Kadence Blocks eklentisini ve ona eşlik eden Kadence temasının Missoula tabanlı yapımcıları Kadence WP’yi satın aldı.

2008 yılında bir tema şirketi olarak kurulan iThemes, 2018’de Liquid Web tarafından satın alınmadan önceki yıllarda daha çok eklenti odaklı bir yer haline geldi. Şirket bu satın alma ile köklerine dönüyor ve Kadence WP’yi resmi tema haline getirmeyi planlıyor.

iThemes genel müdürü Matt Danner, iThemes’in temalar kısmının yıllardır eksik olduğu bir sır değil. dedi. “WordPress temalarına 2008 yılında başlamışken, geçtiğimiz 10 yılda, tema pazarı daha rekabetçi hale geldikçe müşterilerimizin daha bariz ihtiyaçlarına (esas olarak WordPress güvenliği, yedeklemeler, üyelikler ve bakım) odaklandık. Kadence WP ile güçlerini birleştirmek, iThemes’in bir kez daha yenilikçi ve modern bir WordPress tema platformuna sahip olabileceği anlamına geliyor.”

iThemes, 2022’de iThemes Builder tema çerçevesini ve tüm eski temalarını, halihazırda 50.000’den fazla aktif yüklemeye sahip olan Kadence temasını desteklemek adına kaldıracağını duyurdu. Danner, eski temaların WordPress’in gelecekteki yönüyle artık gerçekten uyumlu olmadığını söyledi.

Kadence Blocks, herhangi bir WordPress teması ile birlikte kullanılabildikleri için, beraberindeki temadan bile daha popülerdir. Eklenti, Ağustos 2018’deki ilk lansmanından sonra 100.000’den fazla kullanıcı kazandı. Kadence Blocks, çekirdeğe dahil edilmeden önce Gutenberg’in ilk günlerinde ilk tam özellikli yerleşim bloklarından bazılarına öncülük etti.

Kadence WP, iThemes markası altında aynı markasıyla ve ayrı bir şirket olarak çalışmaya devam edecek. Mevcut Kadence WP müşterileri için fiyatlandırma aynı kalacaktır. iThemes, Ajans Paketi fiyatlarını 1 Mayıs 2021’de artırmayı planlıyor, ancak müşterilerin abonelikleri otomatik olarak yenilendiği sürece yenileme fiyatları aynı kalacak.

Site Footer