iPhone Yeni İstatistikler Widgetları

WordPress mobil uygulamalarının, WordPress sitenizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yönetmenin en kolay yolu olduğunu zaten biliyor olabilirsiniz. Uygulamalardaki yararlı özellikler arasında, uygulamayı açmadan bile sitenizin etkinliğine göz atmanızı kolaylaştıran istatistik widgetları yer alır.

Artık WordPress istatistikleriniz, iPhone veya iPad’inizin ana ekranında, cihazınızın kilidini açtığınızda her zaman görünür ve güncel olarak gösterilebilir. Tek bir dokunuşla, widgetlar doğrudan sitenizin istatistikler sayfasına açacaktır. Size bir bakışta kısa bir bilgi veren küçük boyutlardan, site etkinliğinize kapsamlı bir bakış sağlayan büyük boyutlara kadar çeşitli boyutlar mevcut.

WordPress

Bugün pencere öğesi en güncel bilgilere odaklanır: Siteniz bugün kaç görüntüleme, ziyaretçi, beğeni ve yorum aldı? Bu Hafta, sitenizin etkinliğindeki artış ve düşüşü görmek için geçen haftaya ait günlük istatistiklerinizi karşılaştırmanıza olanak tanır. Tüm Zamanlar, sitenizdeki toplam görüntülenme sayısını, ziyaretçileri ve gönderileri ve şimdiye kadarki en iyi gününüzden görüntülemeleri gösterir.

Birden fazla WordPress siteniz varsa, hangi sitenin istatistiklerini görüntülemek istediğinizi seçmek için ana ekranınıza yerleştirdikten sonra widget düzenleyebilirsiniz. Hatta tüm sitelerinizin aynı anda nasıl performans gösterdiğini gösteren bir gösterge tablosu oluşturmak için birden fazla widgetı karıştırıp eşleştirebilirsiniz.

Yeni widgetlar, WordPress.com sitelerinin yanı sıra Jetpack kullanan WordPress siteleri için de mevcuttur. Cihazınızda WordPress’in en son sürümüne güncelledikten sonra, ana ekranınıza widget ekleyebilirsiniz. Yeni widget’ları kullanabilmeniz için cihazınızın iOS 14.0 veya sonraki bir sürümünü çalıştırıyor olması gerekir.