Flywheel, Local Pro Uygulamasını Yayınladı

Flywheel, ücretsiz yerel WordPress geliştirme ürünü için ticari yükseltme olan Local Pro’yu yeniden başlattı.

Temmuz 2019’da piyasaya sürülen Local Pro’nun ilk sürümü, Flywheel müşterilerine yönelikti, ancak araç yavaş yavaş daha agnostik olacak şekilde gelişti. Bu büyük güncelleme, geliştiricilerin bağlantıları kontrol etmesine, görüntüleri optimize etmesine, canlı bir bağlantı paylaşmasına ve canlı yeniden yükleme ile değişiklik yapmasına olanak tanıyan lansman öncesi özelliklere odaklanıyor.

Local ürün müdürü Jack Sellwood, “Flywheel müşterilerine odaklanmaktan ziyade ortak WordPress geliştirici sorunlarını çözmeye doğru dönen yeni araçlar oluşturma fırsatı gördük” dedi.

300.000’den fazla geliştirici, 2017’de ilk kez piyasaya sürülmesinden bu yana Local’ı denedi ve aktif kullanıcılar yıldan yıla %90 arttı.

Sellwood, “Bu artışı, geçtiğimiz yıl başlattığımız Local’i daha güvenilir, daha güvenilir bir sürümü olan Local ‘Yıldırım’ ile ilişkilendiriyoruz” dedi.

Bu güncelleştirme ayrıca Local’ın MagicSync özelliklerini hem Flywheel hem de WP Engine içerecek şekilde genişletiyor. MagicSync, geliştiricilerin dosyaları ve / veya veritabanını hazırlama ve üretim ortamlarından zorlamalarına olanak tanır. Hangi dosyaların farklı olduğuna ilişkin bir genel bakış sunar ve belirli dosyaları yok saymak için kontroller içermekte.